HM-1455ZT1601
TME
HM-1455ZT1601 RSS 116.81 116.81 94.97 + VAT
MPN:
1455ZT1601
Kod:
HM-1455ZT1601
Producent:
HAMMOND
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
117.26
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: uniwersalna; X: 89mm; Y: 160mm; Z: 56mm; z mocowaniem