C330C224J3H5TA9170
Wekton
C330C224J3H5TA9170 RSS 1.99 1.99 x 60
  • Zgodny z RoHS
Kod:
C330C224J3H5TA9170
Minimalne zamówienie:
60 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.24% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
1.98
Ilość [ x szt]: 250+ 500+
Kondensator monolityczny 220nF 25V X8R ±5% RM: 5,08mm