Mikrokontroler Microchip ATMEGA16U2 QFN 32-pinowy Powierzchnia AVR 16kB 8 bit 16 MHz, 512 kB RAM Flash, 2.7 V
RS Components
Mikrokontroler Microchip ATMEGA16U2 QFN 32-pinowy Powierzchnia AVR 16kB 8 bit 16 MHz, 512 kB RAM Flash, 2.7 V RSS 14.19 14.19 x 490
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ATMEGA16U2-MU
Kod:
Minimalne zamówienie:
490 szt.
Producent:
MICROCHIP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
13.42
Microchip Technology rodzina ATMEGA, pakiet QFN, montaż powierzchniowy, 8-bitowy 32-stykowy AVR RISC posiada maksymalną znamionową wartość napięcia 5,5 V.