BTA412Y-800B.127
Wekton
BTA412Y-800B.127 RSS 3.65 3.65 2.97 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA412Y-800B.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.82% (30.10.2024)
Poprzednia cena:
3.55
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Triak 12A 800V Igt=50mA TO220AB-Isolated