11BG1210A024
Wekton
11BG1210A024 RSS 168.51 168.51 137.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
11BG1210A024
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.74% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
167.28
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik 3xNO 12A 690VAC (1xNO) Cewka: 24VAC DIN