B43305A9108M000 Elko radial, 1000 µF, 400 V, 85°C, 35 x 50 mm, RM10 Snap-In
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B43305A9108M000
Kod:
229446
Producent:
TDK ELECTRONICS
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (17.02.2026)