ZASILACZ ZSI12V/1.5A 57289 GOOBAY WTYK 5.5/2.1MM
Eltronix
ZASILACZ ZSI12V/1.5A 57289 GOOBAY WTYK 5.5/2.1MM RSS 48.60 48.60 39.51 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
ZASILACZ ZSI12V/1.5A 57289 GOOBAY WTYK 5.5/2.1MM Zasilacz wtyczkowy ZSI12V/1.5A firmy GOOBAY zakończony jest wtykiem 5.5/2.1mm z "+" na środkowym kołku. Zapewnia stabilne napiecie przypoborze prądu do 1.5A. W stanie czuwania pobierana moc przez zasilacz spada o około 90%. Posiada zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe. Parametry techniczne: Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W Pobór mocy 18 W Wyjście, poziom napięcia 12 V Stabilizacja napięcia tak Wejście, zakres napięcia 100 - 240 (AC) V Wyjście, maks. natężenie prądu 1,5 A Wejście, typ Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) Wyjście, typ Wtyk DC (5,50 x 2,10 mm) Długość kabla 1,8 m kolor Czarny Znakowania CE, EUP, Haus, Quader, RoHS, WEEE