RSM822N-2112-85-S024
Maritex
RSM822N-2112-85-S024 RSS 11.37 11.37 9.24 + VAT
MPN:
RSM822N-2112-85-S024
Kod:
6cf3a8
Producent:
RELPOL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+32% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
8.61
Ilość [ x szt]: 5+ 20+ 100+ 500+
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 2A; napięcie cewki 24VDC; podwójne styki przełączne (2P); moc ccewki: 200mW; 2A/30VDC; 0;6A/125VAC