T5-725-6-77ZA
TME
T5-725-6-77ZA RSS 48.47 48.47 39.41 + VAT
MPN:
T5 725 677ZA
Kod:
T5-725-6-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.28% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
49.10
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 6mm; H: 2,2mm; Lw: 725mm; Wysokość zęba: 1,2mm