T5-390-10-77ZA
TME
T5-390-10-77ZA RSS 53.57 53.57 43.55 + VAT
MPN:
T5 390 1077ZA
Kod:
T5-390-10-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
53.78
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 10mm; H: 2,2mm; Lw: 390mm; Wysokość zęba: 1,2mm