T5-280-10-77ZA
TME
T5-280-10-77ZA RSS 51.70 51.70 42.03 + VAT
MPN:
T5 280 1077ZA
Kod:
T5-280-10-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.37% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
51.89
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 10mm; H: 2,2mm; Lw: 280mm; Wysokość zęba: 1,2mm