AT5-610-10-77ZA
TME
AT5-610-10-77ZA RSS 79.21 79.21 64.40 + VAT
MPN:
AT5 610 1077ZA
Kod:
AT5-610-10-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
79.51
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 10mm; H: 2,7mm; Lw: 610mm; Wysokość zęba: 1,2mm