AT10-960-12-77ZA
TME
AT10-960-12-77ZA RSS 134.96 134.96 109.72 + VAT
MPN:
AT10 960 1277ZA
Kod:
AT10-960-12-77ZA
Zmiana ceny:
-0.9% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
136.19
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT10; W: 12mm; H: 5mm; Lw: 960mm; Wysokość zęba: 2,5mm