AT10-960-10-77ZA
TME
AT10-960-10-77ZA RSS 66.76 66.76 54.28 + VAT
MPN:
AT10 960 1077ZA
Kod:
AT10-960-10-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.86% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
67.34
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT10; W: 10mm; H: 5mm; Lw: 960mm; Wysokość zęba: 2,5mm