PRZETWORNICA 10-20VDC/24VDC PU-250 250W
Eltronix
PRZETWORNICA 10-20VDC/24VDC PU-250 250W RSS 178.40 178.40 145.04 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
PRZETWORNICA 10-20VDC/24VDC PU-250 250W Przetwornica PU250 to przetwornica typu DC-DC służąca do podwyższenia napiecia z zakresu 10VDC- 20VDC na napięcie o wartości 24V DC. Przetwornica ta posiada zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. Wyjście nie posiada galwanicznej separacji od wejścia. Dane produktu: Podwyższające napięcie Możliwość łączenia równoległego Specyfikacja techniczna: Napięcie wejściowe 10 - 20 V Napięcie wyjściowe 24 V Natężenie wyjściowe 10 A Moc do 250 W Środowisko pracy -25 do 55 °C Stopień ochrony IP21 Wymiary 130 x 95 x 55 mm Waga 500 g