BTA312X-800CTQ
TME
BTA312X-800CTQ RSS 3.59 3.59 2.92 + VAT
MPN:
BTA312X-800CTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.60
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 250+
Triak; 800V; 12A; TO220FP; Igt: 35mA; Ifsm: 100A; 3Q,Hi-Com