TK54B.0.5.1.30.200
TME
TK54B.0.5.1.30.200 RSS 17.38 17.38 14.13 + VAT
MPN:
TK 54B 05 1,30 C 200 A
Kod:
TK54B.0.5.1.30.200
Producent:
TEKON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.12% (27.04.2026)
Poprzednia cena:
17.36
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Igła testowa; Ugięcie sprężyn: 1,5mm; 2,2mm; Raster min: 2,7mm