MDSTB2.5/2-G-5.08
Wekton
MDSTB2.5/2-G-5.08 RSS 13.97 13.97 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MDSTB2.5/2-G-5.08
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.07% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
13.98
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Listwa zaciskowa gniazdo męskie 4pin 10A THT 5,08mm