DG250-3.5-05P-11
Wekton
DG250-3.5-05P-11 RSS 2.91 2.91 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG250-3.5-05P-11
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Zmiana ceny:
+16% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
2.52
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Listwa zaciskowa dźwignia 45° 5pin 5A 0,75mm2 THT 3,5mm