PR03000203000JAC00 Metal film resistor, 300 Ohm, axial, 3 W, 5
reichelt elektronik
PR03000203000JAC00 Metal film resistor, 300 Ohm, axial, 3 W, 5 RSS 0.57 0.57 EUR2.43 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
PR03000203000JAC00
Kod:
237032
Producent:
VISHAY
GTIN-13:
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+50% (01.03.2026)
Poprzednia cena:
3 W Metal film resistor, taped
- ø wire: 0,8 mm