Przewód pomiarowy BU-2323-10-79-2 45A, Poliamid, 600 V, kolor: Czerwony, dł. 2 m, 150 °C, -80 °C, Mueller Electric
RS Components
RSS
252.04
204.91 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BU-2323-10-79-2
- Kod:
- Producent:
- MUELLER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3.01% (11.08.2025)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla coolflex
Coolflex 45, montaż w szafie serwerowej, przewód testowy wtyku bananowego, 10 AWG, 45 A, 600 V, dostępny w kolorze czerwonym i czarnym, o różnych długościach.