BRP002R8L606FA
TME
BRP002R8L606FA RSS 10.76 10.76 8.75 + VAT
MPN:
BRP002R8L606FA
Producent:
BIGCAP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.41% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
10.61
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+ 80+ 160+
Superkondensator; THT; 60F; 2,8VDC; ±20%; Ø18x41mm; 15mΩ; -40÷65°C