Vishay Dioda TVS Jednokierunkowa 1 Powierzchnia DO-219 26.7 V SMF24A-E3-08 200 W 2-pinowy
RS Components
Vishay Dioda TVS Jednokierunkowa 1 Powierzchnia DO-219 26.7 V SMF24A-E3-08 200 W 2-pinowy RSS 0.98 0.98 x 25
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SMF24A-E3-08
Kod:
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
DO-219AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.01% (31.10.2025)
Poprzednia cena:
0.99
Ilość [ x szt]: 250+ 625+ 1250+ 2500+
Pakiet Vishay SMF DO-219AB, jednokierunkowa DIODA LED DO montażu powierzchniowego, chroniona ESD, jest urządzeniem przeciwprzepięciowym o napięciu znamionowym 24 V i napięciu przebicia wstecznego 26,7 V.