Wtykowy blok zaciskowy, seria: IMC 1.5/4-STGF-3.81 4 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IMC 1.5/4-STGF-3.81 4 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 37.43 37.43 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
34.41
Ilość [ x szt]: 250+
Złącze PCB, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 4, rozstaw: 3,81 mm, metoda połączenia: połączenie śrubowe z osłoną napinającą, kolor: zielony, powierzchnia styku: cynaundefined