Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/8-STF-5.08 8 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/8-STF-5.08 8 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 54.13 54.13 44.01 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
63.39
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 50+ 100+
Złącze PCB, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, liczba pozycji: 8, rozstaw: 5,08 mm, metoda połączenia: połączenie śrubowe z osłoną napinającą, kolor: zielony, powierzchnia styku: cynaundefined