Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/7-STGF-5.08 7 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/7-STGF-5.08 7 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 31.57 31.57 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-36% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
49.19
Ilość [ x szt]: 250+
Złącze PCB, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, liczba pozycji: 7, rozstaw: 5,08 mm, metoda połączenia: połączenie śrubowe z osłoną napinającą, kolor: zielony, powierzchnia styku: cynaundefined