Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFK-MC 1.5/5-GF-3.81 5 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFK-MC 1.5/5-GF-3.81 5 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 32.99 32.99 26.82 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
38.57
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 50+ 100+
Złącze przepływowe, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 5, rozstaw: 3,81 mm, metoda połączenia: połączenie lutownicze/poślizgowe, kolor: zielony, powierzchnia styku: cyna, montaż: montaż bezpośredniundefined