Wtykowy blok zaciskowy, seria: FRONT-MSTB 2.5/3-STF-5.08 3 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: FRONT-MSTB 2.5/3-STF-5.08 3 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 16.60 16.60 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-47% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
31.41
Ilość [ x szt]: 500+
Złącze PCB, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, liczba pozycji: 3, rozstaw: 5,08 mm, metoda połączenia: połączenie śrubowe z przodu, kolor: zielony, powierzchnia styku: cynaundefined