Wtykowy blok zaciskowy, seria: GMSTB 2.5/4-STF-7.62 4 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: GMSTB 2.5/4-STF-7.62 4 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 36.31 36.31 29.52 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.79% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
37.74
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 50+ 100+
Złącze PCB, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 630 V, liczba pozycji: 4, rozstaw: 7,62 mm, metoda połączenia: połączenie śrubowe z osłoną napinającą, kolor: zielony, powierzchnia styku: cynaundefined