KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 1206 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD2200F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 1206 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD2200F RSS 0.18 0.18 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73P2BTTD2200F
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (14.08.2025)