KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2ATTD2200F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2ATTD2200F RSS 0.34 0.34 x 500
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73P2ATTD2200F
Kod:
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (14.08.2025)