KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 4.7 kΩ 1206 ±1 % 0.75 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD4701F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 4.7 kΩ 1206 ±1 % 0.75 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P2BTTD4701F RSS 0.19 0.19 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73P2BTTD4701F
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (14.08.2025)