KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 Ω 1206 ±0.5 % 0.5 W -50 ppm/°C, +50 ppm/°C Grubowarstwowy SG73G2BTTD3300D
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 Ω 1206 ±0.5 % 0.5 W -50 ppm/°C, +50 ppm/°C Grubowarstwowy SG73G2BTTD3300D RSS 0.55 0.55 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SG73G2BTTD3300D
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (14.08.2025)