KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 Ω 1020 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2HTTE2R20F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 Ω 1020 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2HTTE2R20F RSS 0.65 0.65 x 4000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
WK73S2HTTE2R20F
Kod:
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.84% (14.08.2025)
Poprzednia cena:
0.62
Seria koa WK73S to gruby, płaski rezystor 1020, z tolerancją ±1% i rezystancją 2,2 Ohm. Moc znamionowa rezystora wynosi 1 W, a współczynnik temperatury wynosi ±100 ppm/°C.