KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 mΩ 0612 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2BTTDR330F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 330 mΩ 0612 ±1 % 0.75 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy WK73S2BTTDR330F RSS 0.75 0.75 x 250
  • Zgodny z RoHS
MPN:
WK73S2BTTDR330F
Kod:
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+34% (14.08.2025)