Stycznik DILMC 24 V dc Eaton styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24 V dc Sprężynowe 277564 DILMC12-01(24VDC)
RS Components
Stycznik DILMC 24 V dc Eaton styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24 V dc Sprężynowe 277564 DILMC12-01(24VDC) RSS 431.13 431.13 350.51 + VAT
MPN:
277564 DILMC12-01(24VDC)
Zmiana ceny:
+1% (13.08.2025)