Kondensator 10 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 1.5 mm ECEA1CKA100
RS Components
Kondensator 10 μF 16 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 1.5 mm ECEA1CKA100 RSS 0.37 0.37 x 200
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ECEA1CKA100
Kod:
Minimalne zamówienie:
200 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.78% (29.06.2025)
Poprzednia cena:
0.36
Wytrzymałość: 85°C 1000 godz. Wysokość 7 mm