Kondensator 47 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 2.5 mm ECEA1EKA470
RS Components
Kondensator 47 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 2.5 mm ECEA1EKA470 RSS 0.43 0.43 x 200
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ECEA1EKA470
Kod:
Minimalne zamówienie:
200 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.38% (29.06.2025)
Poprzednia cena:
0.42
Ilość [ x szt]: 600+
Wytrzymałość: 85°C 1000 godz. Wysokość 7 mm