Kondensator 100 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 3.5 mm ECEA1EN101U
RS Components
Kondensator 100 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 3.5 mm ECEA1EN101U RSS 1.32 1.32 x 200
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ECEA1EN101U
Kod:
Minimalne zamówienie:
200 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.13% (29.06.2025)
Poprzednia cena:
1.28
Ilość [ x szt]: 600+
Na Panasonic serii SU bipolarny Kondensator elektrolityczny ma 100μF pojemności i jest przelotowy otwór uchwytu.