Triak BTB16-800CW;ST;16A;800V;35mA TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Podzespoły Elektroniczne
Triak BTB16-800CW;ST;16A;800V;35mA TO220AB;przewlekany THT;RoHS RSS 5.01 5.01 4.07 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
8feb2f936d
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (14.03.2022)