WMM13N80M3-CYG
TME
WMM13N80M3-CYG RSS 2.85 2.85 2.32 + VAT
MPN:
WMM13N80M3
Kod:
WMM13N80M3-CYG
Producent:
WAYON
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.52% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
2.78
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Tranzystor: N-MOSFET; WMOS™ M3; unipolarny; 800V; 13A; 130W; TO263