KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 15 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy HV731JTTD1502F
RS Components
KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 15 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy HV731JTTD1502F RSS 0.18 0.18 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
HV731JTTD1502F
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+125% (04.01.2025)