NSYCRN64200P
TME
RSS
988.93
804.01 + VAT
- MPN:
- NSYCRN64200P
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.5% (30.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 3+ | 5+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla nsycrn64200p
Obudowa: naścienna; X: 400mm; Y: 600mm; Z: 200mm; Spacial CRN; stal