RE.F8-200-SBF-H
TME
RSS 502.77 502.77 408.76 + VAT
MPN:
450944
Kod:
RE.F8-200-SBF-H
Zmiana ceny:
+4% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 200mm; W: 50mm; H: 250mm; skrętne z blokadą