RE.E2-100-SBF
TME
RE.E2-100-SBF RSS 59.21 59.21 48.14 + VAT
MPN:
449606
Kod:
RE.E2-100-SBF
Zmiana ceny:
-40% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; skrętne z blokadą