RE.E2-125-SBF
TME
RE.E2-125-SBF RSS 130.60 130.60 106.18 + VAT
MPN:
449611
Kod:
RE.E2-125-SBF
Zmiana ceny:
+4.09% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 125mm; W: 37,5mm; H: 156mm; skrętne z blokadą