RE.C6-050-SBF
TME
RSS 66.59 66.59 54.14 + VAT
MPN:
451938
Kod:
RE.C6-050-SBF
Zmiana ceny:
+4.08% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 50mm; W: 18mm; H: 66mm; skrętne z blokadą