RE.C6-060-SBF
TME
RE.C6-060-SBF RSS 90.97 90.97 73.96 + VAT
MPN:
451940
Kod:
RE.C6-060-SBF
Zmiana ceny:
+4.03% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 60mm; W: 25mm; H: 83mm; skrętne z blokadą