09HVP-271K-50
TME
09HVP-271K-50 RSS 3.71 3.71 3.02 + VAT
MPN:
09HVP-271K-50
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
3.35
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+
Dławik: drutowy; THT; 270uH; 1,36A; R: 300mΩ; ±10%; Ø12,5x10,8mm