Stycznik 100S-E 100/250 V ac/dc Allen Bradley styki: 3-biegunowy 55 kW 116 A 250 V Śruba 100S-E116ED12C
RS Components
Stycznik 100S-E 100/250 V ac/dc Allen Bradley styki: 3-biegunowy 55 kW 116 A 250 V Śruba 100S-E116ED12C RSS 3948.29 3948.29 3209.99 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
100S-E116ED12C
Kod:
Producent:
Allen Bradley
Zmiana ceny:
-0.99% (21.10.2025)
Poprzednia cena:
100-E MCS-E Contator bezpieczeństwa, 116A, zasilanie AC3 , 100-250V 50/60Hz / 100-250V DC COIL z interfejsem PLC, 1 N.